Konečně to odvezete!

Půjčíme vám vozík
zdarma.

Jak to funguje?

1.krok 1.krok
Nakupte v AA+STAVEBNINY cokoliv.
Hodnota nákupu musí být alespoň
5 000 Kč vč. DPH.
2.krok 2.krok
Dostanete poukázku
na zapůjčení vozíku na 4 hodiny zdarma.
Máte měsíc na to ji uplatnit.
3.krok 3.krok
Těšte se! Můžete si na stavbu
odvézt vše potřebné.

Často kladené dotazy

Jaké jsou podmínky akce?
Poukaz je podmíněný nákupem sortimentu společnosti AA+ STAVEBNINY KONSYS s.r.o. v minimální hodnotě 5 000 Kč včetně DPH. Doba zapůjčení vozíku zdarma je maximálně 4 hodiny.
Platnost poukazu je 1 měsíc od data uvedeného na přední straně poukazu, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.
Poukazy nelze slučovat.
Poukaz lze uplatnit na kterékoliv pobočce AA+STAVEBNINY KONSYS s.r.o. Adresy a kontaktní údaje všech našich prodejen jsou uvedeny na interentových stránkách aastavebniny.cz

 

Na který vozík se akce vztahuje?
Přívěsný vozík jednonápravový, maximální nosnost nákladu je 450 kg. Vozík je nebrzděný. Rozměry vnitřního prostoru (cm): 255 x 135 x 35
Otevřený vozík s vysokými bočnicemi pro různorodé použití, jako je např. převoz písku, zeminy nebo štěrku. Je vhodný rovněž na odvoz stavebního odpadu, jako jsou obklady, dřevo, střešní krytina a další demoliční odpad. Díky nízké zadní bočnici lze přívěsný vozík jednoduše naložit i vyložit. Tento přívěsný vozík je opatřen přední hrazdou a bezpečnostními háky pro efektivní připevnění nákladu.

 

Jak si vozík rezervuji a vyzvednu?
Systém zapůjčení je velice jednoduchý, je nutné dodržet následující tři pravidla:
Rezervaci vozíku je třeba provést alespoň 24 hodin předem.
Při každém půjčení je nutné zaplatit kauci, která je splatná hotově nebo kartou. Vrátíte-li vypůjčené zařízení v pořádku, kauce vám bude vrácena.
Při pronájmu vás požádáme o doklad totožnosti. Vozík si můžete odvézt pouze tehdy, prokážete-li se platným cestovním pasem, řidičským nebo občanským průkazem.