Diton

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice. 

Díky propracovanému systému řízení výroby a nejmodernějším technologiím vyrábí velmi kvalitní betonovou dlažbu, betonové tvárnice a ostatní betonové výrobky. Těžiště sortimentu leží v barevných a tvarově rozmanitých betonových dlažbách s různě opracovanými povrchy.
Ve výrobním programu společnosti DITON s.r.o. jsou zahrnuty i další betonové výrobky, zejména obrubníky, palisády, svahové tvárnice, plotové prvky se štípaným povrchem, dále ztracené bednění, zatravňovací tvárnice, zdící materiály, kanalizační program a podobně.

Za skvělou kvalitu bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobců betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA – OSVĚDČENO PRO STAVBU, a to pro následující výrobky:
betonové dlažební bloky
betonové dlažební desky
betonové obrubníky
betonové tvárnice

Ve spolupráci se společností DITON s.r.o., jsme schopni zajistit různé dlažby, ploty a zdicí prvky, obrubníky, palisády, betonové obklady a podobně.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?