URSA

Společnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na českém trhu.
Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na našem trhu velký význam.


Od společnosti URSA CZ vám nabízíme produkty zahrnující jak skelnou vlnu, tak extrudovaný polystyren.
 

Přehled nabízených produktů v rámci kategorie extrudovaný polystyren:


URSA XPS N-III-L - Tuhá tepelněizolační deska na bázi extrudované polystyrenové pěny se zhutnělým hladkým povrchem. λ = 0,034 (W/m·K)
URSA XPS N-III-L TWINS - Tuhá dvojitá tepelně izolační deska, na bázi extrudovaného polystyrenu s hladkým povrchem. Maximální tepelný výkon doplněný vysokou pevností v tlaku s velmi nízkou nasákavostí. λ = 0,035 (W/m·K)
URSA XPS N III PZ I TWINS - Tuhá dvojitá tepelně izolační deska, na bázi extrudovaného polystyrenu s povrchem opatřeným tzv. vaflovou strukturou pro zajištění lepší přilnavosti k povrchu a materiálům aplikovaných na ni mokrou technologií. λ = 0,035 (W/m·K)
URSA XPS N-PZ-III-I - Tuhá tepelně izolační deska na bázi extrudované polystyrenové pěny s povrchem opatřeným tzv. vaflovou strukturou pro zajištění lepší přilnavosti k maltám a betonu. λ = 0,034 (W/m·K)
URSA XPS N-VII-L - Tuhá tepelně izolační deska na bázi extrudované polystyrenové pěny se zhutnělým hladkým povrchem, s velmi vysokou odolností v tlaku. λ = 0,036 (W/m·K)
URSA XPS N-V-L - Tuhá tepelně izolační deska na bázi extrudované polystyrenové pěny se zhutnělým hladkým povrchem, s vysokou odolností v tlaku. λ = 0,034 (W/m·K)

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?