Baumit

Při výběru produktů pro vytvoření nové, nebo při opravě staré podlahy si vyberou nejen "hobby" zákazníci, ale i opravdoví profesionálové. Pro Vaši podlahu Vám můžeme nabídnout samonivelační potěry (Nivello Quattro, Nivello 10 a 30), produkty pro přípravu podkladů (Grund a SuperGrund), anhydritové potěry (Alpha 2000 a 3000) a cementové potěry (20, 30 a Speed s rychletuhnoucí vlastností).

Firma Baumit, jakožto přední evropský výrobce stavebních hmot, disponuje širokou škálou výrobků. Z jejich prvotřídního sortimentu nabízíme klasické sypké směsi, fasádní omítky, potěry, výrobky pro lepení dlažeb a obkladů, ale i kompletní sortiment pro systémy a řešení zateplení, renovací a sanací.

Produktové portfolio fasádních omítek a barev od firmy Baumit se snažíme rozšiřovat tak, abychom vám nabídli vše od ekonomických řad až po produkty řady Premium, ve které naleznete například produkty Nanopor, Star a Pura. Tyto omítky a barvy mají přidané speciální vlastnosti, jako například fotokatalytický a drypor efekt a technologii cool pigmentů, které zabraňují biologickému znečištění, degradaci barev a jsou navrženy tak, aby co nejlépe odolávali vlivům vnějšího prostředí.

V současné době vkládá firma Baumit mnoho úsilí a prostředků do vývoje a výroby produktů pro tzv. zdravé bydlení. V tomto systému se snaží skloubit nejen prvotřídní zateplení, ale i interiérové omítky, barvy, štuky a další výrobky, které mají přispět ke kvalitnímu a zdravému bydlení v co největším souladu s přírodou.

Firma Baumit klade vysoké nároky na poskytování služeb a poradenství svým zákazníkům, na ochranu životního prostředí a vyváženost vztahů mezi ekonomickými, ekologickými a společenskými požadavky.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?