Weber

Firma Weber, součást koncernu Saint-Gobain, je dalším zástupcem z prvotřídních výrobců a dodavatelů kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot a lepidel na obklady a dlažby.

Stejně jako u konkurenčních značek se snažíme ve spolupráci s firmou Weber nabídnout co nejširší sortiment výrobků a pokrýt jak poptávku náročnější zákazníků, tak i požadavky takzvaných „hobbíků“. V profi řadě výrobků firmy Weber můžete například nalézt vynikající „Chytré omítky“ weberpas extraClean active, aquaBalance a extraClean, které díky speciálním technologiím mají samočisticí vlastnosti, fotokatalytický efekt, dýchají, oplývají neblednoucími barvami nebo výborně odolávají vnějším vlivům.

Krom nabídky produktů stavební chemie Vám můžeme dopřát s firmou Weber dodatkových služeb pro lepší dosažení Vašich stavebních cílů, jako například vizualizaci fasád pro rodinné, panelové a bytové domy, vzorky omítek a nátěrů, tepelně technické výpočty pro obvodové stěny nebo třeba statické posudky pro sanace ETICS.

Ať už plánujete renovovat, nebo se pustit do novostavby, společně s firmou Weber Vám rádi nabídneme kompletní portfolio profesionální stavební chemie, se kterou se Vám bude příjemně stavět a bydlet.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?