Knauf

Knauf Praha a suchá výstavba se snoubí již od roku 1992. Od původně ryze obchodní společnosti se v průběhu let stal Knauf stěžejním výrobcem materiálů suché výstavby. Mezi významné produktové řady patří sádrokartonové desky, sádrovláknité desky a cementové desky. Díky širokému sortimentu, si vyberete řešení pro téměř každou situaci od provozů bez zvýšených nároků až pro provozy s nejvyššími nároky, jako jsou RTG pracoviště nebo zubní ordinace.

Sádrokartonové desky jsou základními prvky suché výstavby, desky se liší rozměrem, tloušťkou, typem hrany a hlavně svými vlastnostmi. V sortimentu nabízíme základní desky GKB, impregnované desky GKBI s vyšší odolností proti vlhkosti a desky se zlepšenými protipožárními vlastnostmi GKF. Pro specifické provozy máme i kombinace jednotlivých úprav včetně vysokopevnostních desek Diamant.

Sádrovláknité desky jsou vhodné pro konstrukce podlah (Knauf Brio, Vidifloor) nebo jako akustické, případně výztužné desky pro dřevostavby (Knauf Vidiwall, Fireboard). Díky vysoké objemové hmotnosti se konstrukce ze sádrovláknitých desek vyznačují lepšími akustickými, mechanickými i protipožárními parametry.

Cementové desky Knauf Aquapanel jsou vhodné do provozů trvale namáhaných vlhkem nejen v interiéru, ale i v exteriéru. V tomto sortimentu nabízíme jak desky pro podhledy, příčky nebo předstěny, ale také podlahové dílce. Aquapanel Floor je těžká plovoucí podlaha a je ideální pro lepení dlažby a většinu běžných podlahových krytin bez nutnosti čekání na vyzrání podlahy.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

99+ inspirací pro vaší stavbu

ZOBRAZIT DALŠÍ inspirace