Rigips

Rigips úspěšně působí na českém stavebním trhu více než 25 let. Za tu dobu se stala synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Stěžejními produkty jsou sádrokartonové desky, sádrokartonové konstrukční desky a sádrovláknité konstrukční desky. Od Rigips nabízíme široké spektrum řešení a produktů pro vaši stavbu.

Sádrokartonové desky jsou základními prvky suché výstavby, desky se liší rozměrem, tloušťkou, typem hrany a hlavně svými vlastnostmi. V sortimentu nabízíme základní desky RB (A), impregnované desky RBI (H2) s vyšší odolností proti vlhkosti a desky se zlepšenými protipožárními vlastnostmi RF (DF). Pro specifické provozy máme i kombinace jednotlivých úprav.
 

Desky s přidanou hodnotou:

Habito® H - deska s vysokou pevností, odolností proti vzdušné vlhkosti a výbornými zvukově izolačními vlastnostmi.
Konstrukční deska Rigistabil - sádrokartonová deska se speciálním sádrovým jádrem vyztuženým skleněnými vlákny, je impregnovaná a odolná proti požáru. V provedení s technologií Activ'Air®, která neutralizuje formaldehyd, je také vhodná jako trvalé řešení zkvalitnění ovzduší v interiéru.
Modrá akustická protipožární deska MA Activ'Air® - sádrokartonová deska se speciálně upraveným jádrem určená do konstrukcí se zvýšeným požadavkem na vzduchovou neprůzvučnost a požární odolnost.
Modrá akustická protipožární impregnovaná deska MAI Activ'Air® - protipožární deska, která se hodí i do místností s vyšší vzdušnou vlhkostí jako jsou koupelny či kuchyně, jelikož je impregnovaná.
Sádrovláknitá konstrukční deska Rigidur - univerzální, homogenní, nehořlavá, impregnovaná stavební deska vhodná pro dřevostavby na nosné obvodové a vnitřní stěny.
Sádrovláknitá konstrukční deska Rigidur Hsd - modifikace běžné homogenní sádrovláknité desky Rigidur, která díky speciální povrchové úpravě snižuje prostup vodní páry.
Glasroc H - impregnovaná protipožární sádrová deska se zvýšenou vodoodpudivostí a odolností proti plísním.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

99+ inspirací pro vaší stavbu

ZOBRAZIT DALŠÍ inspirace