Hledáte kvalitní, designový,
funkční podhledový systém?

Seznamte se s Knauf Ceiling Solutions!

AMF

Knauf Ceiling Solutions patří už po desetiletí k předním evropským výrobcům modulárních podhledových systémů, který má zastoupení po celém světě.

Zjistěte, jaké systémové řešení je vhodné pro vás a váš projekt!

ZÍSKAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU >

Funkční a inovativní...
to jsou podhledová řešení Knauf Ceiling Solutions

S novým vyváženým portfoliem podhledových desek, ostrůvků, bafflů či stěnových obkladů si z nabídky Knauf Ceiling Solutions vybere opravdu každý.

AMF
AMF

Zaujměte esteticky příjemným vzhledem s minerálními podhledy AMF THERMATEX, AMF ECOMIN a ARMSTRONG

Kazetové podhledy, vyrobené mokrou technologií wet-felt, jsou považovány za mezinárodní standard kvality a funkčních vlastností výrobků tohoto typu. Vyrábí se z bio rozpustné minerální vlny, perlitu, jílu a škrobu, a jsou tedy založeny na přírodních, udržitelných a obnovitelných zdrojích surovin.

Z široké nabídky minerálních podhledů vybíráme:

AMF AMF THERMATEX Feinstratos
AMF AMF ECOMIN Orbit
AMF AMF ECOMIN Planet
ZJISTIT VÍC! KOUPIT NA E-SHOPU

Skvělou kombinaci funkce a nadčasového elegance přináší také kovové podhledy ARMSTRONG METAL nebo desky z dřevěné vlny HERADESIGN

Kovový podhledový systém od společnosti Knauf Ceiling Solutions podtrhuje šíři sortimentu a dokladuje technickou způsobilost a odbornost výrobce. Kovové stropní desky jsou prakticky bezúdržbové, mají velmi dlouhou životnost a jsou téměř necitlivé k provozním podmínkám.

Dřevovláknité desky Heradesign, vyráběné z dřevěné vlny pojené magnezitem, nabízí vedle netradičního vzhledu i zajímavé stavebně fyzikální vlastnosti. Vedle designu se uplatňují i jako součást akustických opatření a uplatní se i jako protipožární konstrukce, a to i v prostorech s velkým mechanickým namáháním jako jsou tělocvičny.

ZÍSKAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU >
AMF
AMF

Podhledové ostrůvky, baffly, canopy a stěnové absorbery Knauf Ceiling Solutions si hravě poradí s vysokými nároky na estetiku

Různými vlastnostmi stavebních materiálů v oblasti zvukové pohltivosti je možné dosáhnout různých výsledků v prostorové akustice. Stropní ostrůvky, stěnové absorbery a svěšené baffly nabízí tvůrčí řešení jak akustických opatření, tak i zadání nejvyšších estetických požadavků.

Je jenom na vás, zda zvolíte kovové (ARMSTRONG METAL), laminátové (AMF THERMATEX) nebo dřevovláknité (HERADESIGN) zavěšené podhledové absorbéry, stěnové obklady či ostrůvky.

ZÍSKAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU >
 

Chcete poradit s výběrem?

Kontaktujte nás! Poskytneme vám cenné rady a pomoc při výběru podhledových systémů pro váš projekt.

KONTAKTOVAT OBCHODNÍKA!

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?