Hledáte kvalitní, designový,
funkční podhledový systém?

Napište nám!

Jsme AA+ stavebniny a dodáváme stavební materiály na Moravě, ale dovezeme vám je klidně kamkoliv v ČR - teda pokud se vám to vyplatí. Našim cílem je totiž podpora dlouhodobé spolupráce a vytváření prostředí pro úspěch našich zákazníků a obchodních partnerů.

Naše obchodníky pravidelně školíme. Proto vám dokážeme poradit s výběrem toho správného podhledového systému pro váš projekt. Stačí jenom poslat zprávu, kde nám uvedete požadovaný materiál, nebo rovnou přiložit projekt a o zbytek se postaráme my.

Chci zdarma nacenit materiál
AMF

MONTÁŽNÍ NÁVOD PRO VIDITELNOU KONSTRUKCI

Systém C je nejčastěji montovaný podhledový systém kvůli jednoduché a hospodárné montáži.

U tohoto systému jsou desky AMF vkládány do zdola viditelné konstrukce. Každá deska je vyjímatelná a tak je mezistropní prostor jednoduše přístupný. Mohou se použít všechny druhy desek ze sortimentu Knauf AMF, do systému je jednoduché vložit vestavěné prvky jako jsou světla nebo anemostaty. Systém C je díky tomu univerzální řešení pro všechny požadavky.

MONTÁŽNÍ NÁVOD PRO CHODBOVÝ SYSTÉM

Systém F je chodbový systém bez potřeby zavěšení pro rozpětí až 2,50 m a tím je ideální pro použití v chodbách a koridorech. Desky leží nebo (v případě kovových podhledů) jsou zavěšeny na okrajových lištách. Montáž Systému F je tychlá a afektivní a totéž platí i pro demontáž, protože podle zvbolené konstrukce je možné každou desku vyjmout. Systém F je proto pro prostory chodeb nejlepším řešením.

MONTÁŽNÍ NÁVOD PRO SKRYTÝ SYSTÉM

U Systému A se vsází na skrytou konstrukci. Podle zvolené konstrukční varianty jsou desky vyjímatelné nebo nevyjímatelné, takže na základě volby uživatele je možné zajistit nabo zabránit přístup do mezistropního prostoru. Díky skrytým profilům nosné konstrukce vzniká klidny, decentní vzhled, který napomáhá vytvořit elegenatní klima v místnosti.

S novým vyváženým portfoliem podhledových desek, ostrůvků, bafflů či stěnových obkladů si z nabídky Knauf Ceiling Solutions vybere opravdu každý.

AMF
AMF

Zaujměte esteticky příjemným vzhledem s minerálními podhledy AMF THERMATEX, AMF ECOMIN a ARMSTRONG

Kazetové podhledy, vyrobené mokrou technologií wet-felt, jsou považovány za mezinárodní standard kvality a funkčních vlastností výrobků tohoto typu. Vyrábí se z bio rozpustné minerální vlny, perlitu, jílu a škrobu, a jsou tedy založeny na přírodních, udržitelných a obnovitelných zdrojích surovin.

Z široké nabídky minerálních podhledů vybíráme:

AMF AMF THERMATEX Feinstratos
AMF AMF ECOMIN Orbit
AMF AMF ECOMIN Planet

Skvělou kombinaci funkce a nadčasového elegance přináší také kovové podhledy ARMSTRONG METAL nebo desky z dřevěné vlny HERADESIGN

Kovový podhledový systém od společnosti Knauf Ceiling Solutions podtrhuje šíři sortimentu a dokladuje technickou způsobilost a odbornost výrobce. Kovové stropní desky jsou prakticky bezúdržbové, mají velmi dlouhou životnost a jsou téměř necitlivé k provozním podmínkám.

Dřevovláknité desky Heradesign, vyráběné z dřevěné vlny pojené magnezitem, nabízí vedle netradičního vzhledu i zajímavé stavebně fyzikální vlastnosti. Vedle designu se uplatňují i jako součást akustických opatření a uplatní se i jako protipožární konstrukce, a to i v prostorech s velkým mechanickým namáháním jako jsou tělocvičny.

AMF
AMF

Podhledové ostrůvky, baffly, canopy a stěnové absorbery Knauf Ceiling Solutions si hravě poradí s vysokými nároky na estetiku

Různými vlastnostmi stavebních materiálů v oblasti zvukové pohltivosti je možné dosáhnout různých výsledků v prostorové akustice. Stropní ostrůvky, stěnové absorbery a svěšené baffly nabízí tvůrčí řešení jak akustických opatření, tak i zadání nejvyšších estetických požadavků.

Je jenom na vás, zda zvolíte kovové (ARMSTRONG METAL), laminátové (AMF THERMATEX) nebo dřevovláknité (HERADESIGN) zavěšené podhledové absorbéry, stěnové obklady či ostrůvky.

 

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?