Velbit

Výrobky VELBIT a vysoká kvalita se snoubí již několik let. Tyto velmi žádané střešní asfaltové lepenky a hydroizolace nám dodává společnost ORLIBIT s.r.o. z Osíku u Litomyšle.


Asfaltové střešní a hydroizolační lepenky VELBIT jsou dodávány v řadách Premium, Komfort, Basic a Tradiční lepenka. Mezi klasické a tradiční pásy patří například:
VELBIT V 60 S 30
VELBIT V 60 S 35
VELBIT AL S 35
VELBIT AL S 40
VELBIT A 330
VELBIT R 330

Pásy mají různé charakteristiky a účel použití. Nejčastější jsou pásy pro spodní použití, které slouží jako hydroizolace spodní stavby a zajišťují ochranu staveb proti radonu. Také ale existuje celá řada pásů vrchních s použitím u hydroizolace střech nebo pod těžkou ochranu (dlažba, štěrk, atd.). 
Lepenky VELBIT se liší také druhy nosných vložek (polyester, skelná tkanina, skelná rohož,...) a asfaltu (především SBS modifikovaný a oxidovaný). 
Modifikované asfaltové pásy vynikají oproti klasickým pásům mnohonásobně vyšší tažností, vyšším bodem měknutí povlakové hmoty a vysokou mechanickou odolností pásu při záporných teplotách. Jsou tak vhodné i pro aplikaci v nižších teplotách.
Oxidované asfaltové pásy se vyznačují dobrou zpracovatelností, nižší elasticitou a plasticitou. Aplikují se většinou v teplotách vyšších než 10°C.

Od společnosti Orlibit s.r.o. vám můžeme také dodat samolepící asfaltové střešní šindele RoofShield, které se vyznačují svojí spolehlivostí a jednoduchostí instalace. V nabídce jsou také různé kompozitní sítě, tyče a hmoždinky.
 

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?