Heluz

 Heluz je tradiční českou firmou zabývající se výrobou cihelných výrobků. Do jejich portfolia patří nejen zdivo, ale i překlady, stropní systémy a komínové systémy. Společnost Heluz byla prvním výrobcem jednovrstvého zdiva (Plus, Family, Family 2in1), tedy zdiva bez potřeby dodatečného zateplení, v ČR.
 

Cihelné výrobky Heluz najdete rozdělené do následujících řad:


HELUZ UNI – Základní řada zdiva pro obvodové konstrukce v broušené (lepení na lepidlo nebo pěnu) i nebroušené variantě (vkládáno do maltového lože). V této produktové řadě naleznete základní tvárnice pro tloušťku zdiva 250 mm a 300 mm.
 

HELUZ PLUS – Základní řada tepelně izolačního zdiva pro obvodové konstrukce v broušené (lepení na lepidlo nebo pěnu) i nebroušené variantě (vkládáno do maltového lože). V této produktové řadě naleznete základní i doplňkové tvárnice pro tloušťku zdiva 380 mm (vhodné pro dvouvrstvé zdivo) a 440 mm (vhodné pro jednovrstvé zdivo).
 

HELUZ FAMILY – Nejrozšířenější řada jednovrstvého tepelně izolačního zdiva pro obvodové konstrukce v broušené variantě (lepení na lepidlo nebo pěnu). V této produktové řadě naleznete základní i doplňkové cihly pro tloušťky zdiva 250 mm a 300 mm pro energeticky úsporné domy, 380 mm a 440 mm pro nízko energetické domy a v tloušťce 500 mm pro pasivní domy.
 

HELUZ FAMILY 2in1 – Nejvyšší řada tepelně izolačního zdiva vychází z řady Family, její dutiny jsou ovšem vyplněny polystyrenem, což této cihle dodává nejlepší tepelně izolační vlastnosti na trhu. Stejně jako v řadě Family se dodávají základní i doplňkové cihly v broušené variantě (lepení na lepidlo nebo pěnu) pro tloušťky zdiva 250 mm a 300 mm pro energeticky úsporné domy, 380 mm pro nízko energetické domy a v tloušťkách 440 mm a 500 mm pro pasivní domy.

HELUZ P15 – Jedná se o vysokopevnostní variantu řady UNI, kde tvárnice dosahují pevnosti P15.
 

HELUZ AKU – Cihelné bloky AKU vynikají svým skvělým akustickým útlumem. Zdivo AKU se vyrábí v broušené (lepení na lepidlo nebo pěnu) i nebroušené variantě (vkládáno do maltového ložé). Tyto cihly také splňují nároky na vyšší pevnost P15 a P20.
 

HELUZ NATURE – Pro stavby z přírodních materiálů, pro stavby lehkého typu s požadavkem na zvýšení tepelné akumulace a pro zlepšení mikroklimatu budov. Nepálené cihly NATURE Energy se používají na vnitřní příčkové a akumulační zdivo o tloušťkách 12 a 25 cm. Cihly a zdivo je třeba chránit proti vodě a zamezit kontaktu s tekoucí vodou.
 

HELUZ PRO VNITŘNÍ ZDIVO A PŘÍČKY – Tyto tvárnice se vyrábějí v broušené (lepení na lepidlo nebo pěnu) i nebroušené variantě (vkládáno do maltového lože). Jsou vhodné jako příčky v tloušťkách 80 mm, 115 mm a 140 mm, nebo jako vnitřní nosné zdivo v tloušťce 200 mm.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?