YTONG

Systém YTONG nabízí kompletní řešení hrubé stavby. Tvárnice YTONG jsou výborné obvodové zdivo – dobrou volbu v tomto případě představují tvárnice YTONG Lambda YQ. Jedná se o pórobetonové tvárnice se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi vhodné pro jednovrstvé obvodové konstrukce – tedy bez dodatečného zateplení.

Tvárnice YTONG také použijete při stavbě příček, stropních konstrukcí na principu stropních nosníků a vložek, schodišťových systémů a nově i střešních konstrukcí. Ty fungují na stejném principu jako strop – na kombinaci nosníků a mezi ně vkládaných vložek.

Díky širokému spektru produktů lze dnes postavit dům od sklepa až po střechu kompletně z pórobetonu včetně maltových směsí YTONG pro hrubou stavbu.

YTONG většina z vás rozpozná hned – jde o bílou tvárnici vyrobenou z vápna, písku, cementu a vody. Uvnitř se skrývají miliony vzduchových pórů, které daly tvárnici jméno – pórobeton. A kde se tedy vzal její zvláštní obchodní název? Ten je jednoduše odvozen od místa výroby (švédského města Yxhult) a názvu technologie (GasbeTONG) – YTONG!

Tvárnice YTONG Vám můžeme nabídnout ve všech vyráběných variantách (hladké provedení / PDK-péro, drážka a úchopové kapsy / PD-péro+drážka) a šířkách:

Přizdívky tloušťky 50 mm
Příčkové zdivo tloušťky 75, 100, 125, 150, 200 a 250 mm
Vnitřní nosné a obvodové zdivo včetně zakládacích tvárnic v tloušťkách 250, 300, 375, 450, 500 a 550 mm.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?