Den Braven

Den Braven, ryze česká společnost, je stálicí na českém trhu již více než 20 let. Za tuto dobu si vybudovala silné jméno nejen na českém, ale i evropském trhu a stala se předním celosvětovým producentem tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn a chytrých systémových řešení.
Ve vlastním testovacím středisku se firma Den Braven snaží vyvíjet a prověřovat nejen nové produkty, ale i upravovat jejich staré verze tak, aby dosahovaly špičkové kvality a byli v souladu s technickou, ekologickou a hygienickou normou Evropské unie.
Ve spojení s firmou Den Braven se Vám snažíme dodat veškerý jejich sortiment. Usilují v něm o skloubení nejen špičkové kvality a rozumné ceny, ale i o pokrytí co největší oblasti produktů na stavebním trhu od sypkých směsí, hydroizolací, lepidel, penetrací, zateplovacích systémů, barev a nátěrů, výrobků pro sádrokartony až po stavební příslušenství a nářadí.

MAMUT GLUE
Vlajková loď Den Bravenu s celou škálou výběrů z mamutí rodiny jsou lepidla s tužší konzistencí, které disponují okamžitou fixací až 500 kg/m2 a excelují tam, kde není možnost zatížení předmětů před zatvrdnutím. Tato mamutí rodina se zástupci High Tack, Crystal, Multi a Total k dostání v klasických kartuších, ale i tubách, salámech nebo špičkách.

TERMO KLEBER
Jednosložkové polyuretanové lepidla určené pro efektivní lepení izolantu na zdivo ve variantách klasik a winter (pro použití do -10 °C), v dózách s trubičkovou nebo pistolovou aplikací. Certifikovaný výrobek pro systémy ETICS s kapacitou lepení až 14 ks polystyrenových desek, vhodný jak pro EPS, XPS, minerální vatu, tak i pro sokly a vyplňování spár mezi deskami.

JEDNOSLOŽKOVÁ HYDROIZOLACE EXTERIÉR
Disperzní hydroizolace na bázi polymerové disperze připravená k okamžitému použití! Po zaschnutí vytvoří vysoce elastický, těsný a voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu. Hydroizolace je určena k provádění hydroizolačních nátěrů pod keramické obklady a dlažbu v interiérech a exteriérech budov (balkony, terasy, lodžie, mokré prostory, koupelny, sprchy, toalety a mnoho dalšího).

JEDNOSLOŽKOVÁ HYDROIZOLACE KOUPELNA
Jedná se taktéž o disperzní hydroizolaci na bázi polymerové disperze, která je připravená k okamžitému použití. Po zaschnutí tvoří vysoce elastický, těsný a voděodolný nátěr s vynikající přilnavostí. Je určená pro vytvoření hydroizolačního nátěru pod keramické dlažby a obklady v interiéru se zvýšenou vlhkostí (koupelny, sprchy, toalety, prádelny, sklepy, kuchyně, umývárny a další interiérové prostory).

TĚSNÍCÍ PÁSY K HYDROIZOLACÍM
Těsnící pásy jsou nezbytnou součástí k vytvoření hydroizolací jak v interiéru, tak exteriéru. Jsou charakteristické vysokou pružností, vysokým difúzním odporem proti radonu a mají výbornou odolnost vůči rozdílným teplotám. Aplikují se v rohových prostorách ve styků podlahy se zdí, případně v rozích zdí. Těsnící pásy jsou k dostání v široké škále tloušťěk a délek.

SANITÁRNÍ SILIKON
Je výrobek určený ke spárování obkladů, veškeré sanitární keramiky, sprch, kuchyňských linek, smaltovaných van apod. Disponuje vysokou přilnavostí na sklo, smalt, dlaždice a glazovanou keramiku, a odolností v sanitárním prostředí.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?