URSA

Společnost URSA nabízí prémiové izolační materiály vyrobené v Německu s ohledem na životní prostředí. Její portfolio snoubí léty prověřenou tradici a nabízí a distribuuje kvalitní tepelné a zvukově izolační materiály. Zahrnuje minerální izolace URSA GLASSWOOL a URSA PUREONE a izolaci z extrudovaného polystyrenu URSA XPS.
Společnost URSA působí v České republice již téměř 30 let, nabízí a distribuuje kvalitní tepelné a zvukově izolační materiály se zaměřením na udržitelný rozvoj a energetickou účinnost budov. Společnost se může pyšnit svým mezinárodním postavením, protože prodává téměř po celé Evropě. Navíc se v roce 2017 společnost URSA stala součástí skupiny Xella Group, která je mezinárodním lídrem na poli energeticky úsporných řešení pro stavební průmysl.
 

Nabídka produktů:

 
URSA PUREONE - jedinečná minerální izolace ze skelné vlny bez formaldehydu a s vynikajícími tepelněizolačními schopnostmi.  URSA PUREONE zvyšuje komfort vašeho bydlení hned několika způsoby. V první řadě zlepšuje kvalitu vnitřního prostředí a zároveň minimalizuje náklady na vytápění a chlazení. Dalším kladem je zlepšení akustických parametrů stavby, jelikož izolace URSA PUREONE má nejvyšší třídu zvukové pohltivosti. URSA PUREONE je čistě přírodní, neobsahuje ani povolené zbytkové formaldehydy, díky tomu je nedráždivá a bez zápachu, čímž přispívá k vysoké kvalitě vnitřního vzduchu stavby. Je ideální volbou do konstrukcí určených i pro citlivější uživatele, jako jsou malé děti, astmatici, alergici a podobně.
Hlavní oblasti použití:
- Izolace šikmých střech
- Izolace stropů a podhledů
- Izolace dřevěných a ocelových konstrukcí
- Izolace příček

URSA GLASSWOOL - zajišťuje příjemné vnitřní prostředí díky vynikajícím izolačním vlastnostem. Technologie výroby izolací URSA je již po mnoho desítek let inovována, aby byla zaručena stále vyšší kvalita izolací a jejich pohodlné zpracování. URSA GLASSWOOL velmi účinně tepelně izoluje, zajišťuje tlumení hluku a přispívá k protipožární ochraně.
Hlavní oblasti použití:
- Izolace šikmých střech
- Izolace stropů a podhledů
- Izolace dřevěných a ocelových konstrukcí
- Izolace příček

URSA XPS - izolace z extrudovaného polystyrenu, která kombinuje velmi dobré tepelně izolační schopnosti, vysokou pevnost v tlaku a nízkou nasákavost. Tyto vlastnosti jsou nezbytné pro izolování spodní stavby, izolace průmyslových podlah nebo obrácené střechy (terasy, zelené střechy, parkoviště apod.). URSA nabízí XPS různých pevností od materiálů vhodných pro rodinné domy až po speciální, extrémně pevné výrobky vhodné pro letiště a přistávací plochy.
Hlavní oblasti použití:
- Izolace obrácených plochých nebo zelených střech
- Vnitřní izolace stropů sklepů, garáží a jiných nevytápěných suterénních místností
- Odstranění tepelných mostů
- Vnější tepelná izolace suterénních stěn
- Tepelná izolace podlah na terénu
- Izolace v oblasti soklů
- Tepelná izolace průmyslových podlah

 

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?