Baumit

V úzké spolupráci s firmou Baumit nabízíme Vám, váženým zákazníkům, kompletní sortiment pro systém zateplení od základních nátěrů, hmoždinek, lepících a stěrkovacích hmot až po finální povrchové úpravy. Stačí si vybrat z široké škály systémů zateplení Baumit (Baumit Open, Baumit Star EPS, Baumit Star Mineral, Baumit Star Resolution, Baumit Star Twinner, Baumit Power) ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat a splňovat Vaše kritéria a poždavaky.

Firma Baumit, jakožto přední evropský výrobce stavebních hmot, disponuje širokou škálou výrobků. Z jejich prvotřídního sortimentu nabízíme klasické sypké směsi, fasádní omítky, potěry, výrobky pro lepení dlažeb a obkladů, ale i kompletní sortiment pro systémy a řešení zateplení, renovací a sanací.

Produktové portfolio fasádních omítek a barev od firmy Baumit se snažíme rozšiřovat tak, abychom vám nabídli vše od ekonomických řad až po produkty řady Premium, ve které naleznete například produkty Nanopor, Star a Pura. Tyto omítky a barvy mají přidané speciální vlastnosti, jako například fotokatalytický a drypor efekt a technologii cool pigmentů, které zabraňují biologickému znečištění, degradaci barev a jsou navrženy tak, aby co nejlépe odolávali vlivům vnějšího prostředí.

V současné době vkládá firma Baumit mnoho úsilí a prostředků do vývoje a výroby produktů pro tzv. zdravé bydlení. V tomto systému se snaží skloubit nejen prvotřídní zateplení, ale i interiérové omítky, barvy, štuky a další výrobky, které mají přispět ke kvalitnímu a zdravému bydlení v co největším souladu s přírodou.

Firma Baumit klade vysoké nároky na poskytování služeb a poradenství svým zákazníkům, na ochranu životního prostředí a vyváženost vztahů mezi ekonomickými, ekologickými a společenskými požadavky.

Na všech našich pobočkách nabízíme:

Volbu struktury a zrnitosti omítek
Vyhledání barevného odstínu
Využití poradenství při výběru zateplovacího systému
Kompletní dodávku stavebních materiálů pro zateplení i pro balkóny a lodžie

 

Ve spolupráci s odborníky Baumit také nabízíme:

Vizualizaci barevného řešení fasády
Sanační analýzy vlhkého zdiva
Zprostředkování výběru projektanta, energetického poradce
Konzultace a poradenství během stavebních prací
Základní tepelně – technické výpočty

 
V Ostravě a Frýdku Místku pro vás máme navíc služby fasádního studia, kde najdete 888 vzorků odstínů Baumit Life pro Vaši fasádu. Velkou výhodou je vidět všech 888 barev v reálném provedení. Je možné i zapůjčení vzorků pro barevné sladění s ostatními již zabudovanými stavebními prvky.

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?