Staňte se dlouhodobým obchodním partnerem a čerpejte z řady výhod

Vážíme si věrnosti našich dlouhodobých obchodních partnerů. Proto Vám pravidelně přinášíme řadu výhod, které Vám pomáhají růst, ale také budovat obchodní vztahy založené na důvěře, spolehlivosti a férovém jednání.

Objevte výhody dlouhodobé spolupráce

Individuální ceny a slevy

Chápeme, že vaše potřeby se mohou lišit, a proto se snažíme přizpůsobit ceny vašim požadavkům. Jako naši dlouhodobý obchodní partneři získáte přístup k exkluzivním nabídkám a individuálním cenám na vybrané položky sortimentu. Získáte tak větší flexibilitu při nákupu stavebních materiálů.

Společné akce a eventy

Jsme přesvědčeni, že vztahy s našimi obchodními partnery jsou základem úspěchu. Proto pro naše obchodní partnery pořádáme různé zážitkové akce, kde se mohou setkat s našimi obchodními zástupci, ale také se zástupci vybraných výrobců stavebních materiálů. Tyto aktivity nejen posílí naše vztahy, ale také nám umožní lépe se poznat a sdílet zážitky mimo obchodní prostředí.

Věrnostní program

Chceme, abyste se cítili oceněni za svou věrnost a spolupráci s námi. Proto jsme pro naše dlouhodobé obchodní partnery připravili věrnostní program, který Vám umožní čerpat další výhody. Za každý nákup u nás sbíráte body, které můžete směnit za exkluzivní odměny.

Zjistit víc o věrnostním programu

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?