URSA

Vykročte směrem
k udržitelnosti

URSA

Tepelné izolace představují mimořádný potenciál pro řešení klimatických změn, snižování závislosti na spotřebě energií a zachování trvale udržitelného rozvoje.

URSA

"V současné době je nejvýznamnější část veškeré vyrobené energie spotřebována v budovách (40 %), následuje doprava (32 %) a průmyslová výroba (28 %). V této souvislosti budovy představují největší potenciál pro úsporu energie, jelikož samotné vytápění a chlazení činí 64 % jejich energetické spotřeby. Více jak polovinu této energie lze použitím tepelných izolací ušetřit, a to bez narušení kvality života.”

Zdroj: www.ursa.cz


Správným zateplením objektu tedy šetříte nejen vaši peněženku, ale také přispíváte ke snížení uhlíkové stopy.

Více než 90 % surovin na výrobu těchto izolací pochází z obnovitelných zdrojů.

ROCKMIN PLUS

Podstatu minerální skelné izolace tvoří ze 70 % skleněné střepy, které pochází z recyklovaného skla. Více jak 20 % tvoří písek.

Izolace URSA PUREONE během své životnosti ušetří až 600x více energie, než kolik je potřeba k jejich výrobě. Také snižují emise CO2 , a to až 250x ve srovnání s CO2 vznikajícím při výrobě a přepravě. Neobsahují formaldehydy, díky tomu jsou nedráždivé a bez zápachu.

Mezi další vlastnosti těchto izolací patří nehořlavost a snadná zpracovatelnost. Proto jsou vhodným materiálem pro tepelnou a zvukovou izolaci zejména na šikmé střechy, příčky, vnější stěny a stropy.

 

V AA+ stavebninách nabízíme veškerý sortiment značky URSA. Nechte si zpracovat cenovou nabídku zdarma a vykročte společně se značkou URSA k udržitelnosti.

Vykročit k udržitelnosti

Co se stane po tom, co obdržíme vaši poptávku?


✔ Do 48 hodin se vám ozveme.
✔ Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
✔ Následně vám připravíme cenovou nabídku.
✔ Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.


Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?