Leier

Společnost Leier začala s výrobou betonových produktů již od roku 1970 na území Rakouska. Růst a důvěra klientů tuto společnost posouvala vpřed a postupně se začala rozšiřovat i na mezinárodní trh.
Broušené keramické zdivo LeierPLAN se vyznačuje vysokou přesností, která se projevuje nejen v rozměrech prvků, ale také v přesném plánování materiálových požadavků, estetickém vzhledu a geometrických rozměrech hotové stěny.

Kompletní nabídka produktů zahrnuje keramické cihly, keramické překlady, pěny a malty.


Od společnosti Leier vám můžeme nabídnout:

 
KERAMICKÉ CIHLY
Všechno následující keramické zdivo LeierPLAN má pevnost v tlaku P = 10 (N/mm2), s výjimkou cihel LeierPLAN 25 N+F/Leiertherm a LeierPLAN 30 N+F/Leiertherm, které nabízí také provedení s pevností v tlaku P = 15 (N/mm2) a Leiertherm 25/30 AKU 238, která nabízí pouze pevnost v tlaku P = 20 (N/mm2).

LeierPLAN 45/Leiertherm - Určena pro obvodové nosné stěny tloušťky 45 cm. Vynikající produkt v leštěné řadě výrobků N + F. Má vynikající tepelnou izolaci a akumulaci tepla, což je díky své výjimečné schopnosti pohlcovat zvuk ještě více jedinečné. Nevyžaduje svislou maltovou výplň.

LeierPLAN 38 N+F/Leiertherm - Určena pro obvodové nosné stěny tloušťky 38 cm. Při zdění z cihel ve vyhotovení na pero a drážku se do svislé styčné spáry nedává malta, tím se šetří materiál a zvyšuje se tepelný odpor zdiva.

LeierPLAN 30 N+F/Leiertherm - Vhodná na zhotovení 30 cm hrubých obvodových nosných a výplňových stěn skeletových konstrukcí a vnitřních nosných stěn. Kvůli provedení na pero a drážku není třeba vytvářet styčné spáry. Toto řešení šetří materiál.

LeierPLAN 25 N+F/Leiertherm - Vhodná na vnitřní nosné stěny tloušťky 25 cm. Při zdění z cihel ve vyhotovení na pero a drážku se do svislé styčné spáry nedává malta, čímž se šetří materiál. 

Leiertherm 25/30 AKU 238 - Nebroušená akustická cihla. Je určena na výstavbu vnitřních zdí s vysokými akustickými parametry, hlavně při stavbě bytových domů.

LeierPLAN 17,5 N+F/Leiertherm - Vhodná na nenosné dělící příčky síly 17,5 cm.

LeierPLAN 14 N+F/Leiertherm - Vhodná na nenosné dělící příčky tloušťky 14 cm.

LeierPLAN 12 N+F/Leiertherm - Vhodná na nenosné dělící příčky tloušťky 12 cm.

LeierPLAN 11,5 N+F/Leiertherm - Vhodná na nenosné dělící příčky tloušťky 11,5 cm.

LeierPLAN 10 N+F/Leiertherm - Vhodná na nenosné dělící příčky tloušťky 10 cm.
 
KERAMICKÉ PŘEKLADY
KERAMICKÉ PŘEKLADY MDA - Ploché keramobetonové překlady. Používají se na zhotovení nenosných nadotvorových překladů ve vnitřních nenosných a obvodových stěnách.

KERAMICKÉ PŘEKLADY MDE - Ploché keramobetonové nosné překlady. Jejich výška je identická s výškou zdicích tvarovek. Používají se na zhotovení nosných nadotvorových překladů v nosných a obvodových stěnách.

KERAMICKÉ PŘEKLADY NA PŘÍČKY MDVA - Používají se na zhotovení překladů v příčkách.
 

Chcete poradit? Nechte si ZDARMA zpracovat nabídku na míru!

1. Do 48 hodin se vám ozveme.
2. Společně vybereme vhodný typ stavebního materiálu a spočítáme jeho potřebné množství.
3. Následně připravíme cenovou nabídku.
4. Odborný prodejce zodpoví vaše dotazy a poradí vám.

Vyplňte formulář níže a nabídku vám NEZÁVAZNĚ připravíme!.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, více informací zde.

Hledáme nové parťáky

Jdete do toho?